Have fun in Františkovy Lázně.
Městské muzeum Františkovy Lázně
10:00 Městské muzeum Františkovy Lázně
13:30 Galerie Brömse
19:00 Spa Resort Pawlik Aquaforum - Café Pawlik
10:00 Kolonáda Solného a Lučního pramene
20:00 COWBOY BILLY´S SALOON
19:00 Spa Resort Pawlik Aquaforum - Café Pawlik
19:00 Lobby bar Spa Hotelu Savoy****
10:00 Spa Resort Pawlik-Aquaforum
19:30 Kostel Povýšení svatého Kříže
19:00 Lobby bar Spa Hotelu Savoy****
19:00 Spa Resort Pawlik Aquaforum - Café Pawlik
19:30 Lázeňský hotel Belvedere
15:00 Lázeňský hotel Belvedere
19:30 Císařské lázně
19:00 Spa Resort Pawlik Aquaforum - Café Pawlik
19:30 Divadlo Boženy Němcové
18:00 Restaurace William´s
9:00 Ruská ulice
19:00 Lobby bar Spa Hotelu Savoy****
19:00 Spa Resort Pawlik Aquaforum - Café Pawlik
16:00 Kostel sv. Petra a Pavla
19:30 Lázeňský hotel Belvedere
15:00 Lázeňský hotel Belvedere
19:00 Lobby bar Spa Hotelu Savoy****
19:30 Divadlo Boženy Němcové
19:00 Spa Resort Pawlik Aquaforum - Café Pawlik
19:00 Divadlo Boženy Němcové
19:30 Kostel Povýšení svatého Kříže
9:00 Ruská ulice
19:00 Lobby bar Spa Hotelu Savoy****
19:30 Císařské lázně
19:00 Spa Resort Pawlik Aquaforum - Café Pawlik
19:30 Lázeňský hotel Belvedere
19:00 Spa Resort Pawlik Aquaforum - Café Pawlik
19:00 Lobby bar Spa Hotelu Savoy****
19:00 Spa Resort Pawlik Aquaforum - Café Pawlik
15:00 Lázeňský hotel Belvedere
19:30 Divadlo Boženy Němcové
Galerie Brömse
19:30 Kostel Povýšení svatého Kříže
17:00 Kolonáda Solného a Lučního pramene
16:00 Galerie Brömse
Kolonáda Solného a Lučního pramene
9:00 Ruská ulice
19:00 Lobby bar Spa Hotelu Savoy****
19:00 Spa Resort Pawlik Aquaforum - Café Pawlik
19:30 Lázeňský hotel Belvedere
15:00 Lázeňský hotel Belvedere
19:00 Spa Resort Pawlik Aquaforum - Café Pawlik
19:30 Divadlo Boženy Němcové
19:30 Kostel Povýšení svatého Kříže
19:00 Lobby bar Spa Hotelu Savoy****
9:00 Ruská ulice
10:00 Divadlo Boženy Němcové
19:00 Lobby bar Spa Hotelu Savoy****
Františkovy Lázně
18:00 Žírovice
19:00 Spa Resort Pawlik Aquaforum - Café Pawlik
19:30 Lázeňský hotel Belvedere
Lázeňské centrum města
19:00 Spa Resort Pawlik Aquaforum - Café Pawlik
10:00 Muzejní úzkorozchodná dráha Kateřina, o.p.s.
11:00 Skate park - Multifunkční hřiště
9:00 Ruská ulice
10:00 Muzejní úzkorozchodná dráha Kateřina, o.p.s.
19:30 Císařské lázně
Fotbalové hřiště FC Františkovy Lázně
9:00 Ruská ulice
Františkovy Lázně
10:00 Muzejní úzkorozchodná dráha Kateřina, o.p.s.
9:00 Ruská ulice
10:00 Muzejní úzkorozchodná dráha Kateřina, o.p.s.
9:00 Ruská ulice
10:00 Muzejní úzkorozchodná dráha Kateřina, o.p.s.
10:00 Muzejní úzkorozchodná dráha Kateřina, o.p.s.
11:00 Náves Žírovice
10:00 Muzejní úzkorozchodná dráha Kateřina, o.p.s.
10:00 Muzejní úzkorozchodná dráha Kateřina, o.p.s.
10:00 Muzejní úzkorozchodná dráha Kateřina, o.p.s.
10:00 Muzejní úzkorozchodná dráha Kateřina, o.p.s.
10:00 Muzejní úzkorozchodná dráha Kateřina, o.p.s.
10:00 Muzejní úzkorozchodná dráha Kateřina, o.p.s.
10:00 Muzejní úzkorozchodná dráha Kateřina, o.p.s.
10:00 Muzejní úzkorozchodná dráha Kateřina, o.p.s.
10:00 Muzejní úzkorozchodná dráha Kateřina, o.p.s.
19:00 Hrnčířská dílna Nový Drahov
10:00 Muzejní úzkorozchodná dráha Kateřina, o.p.s.
10:00 Muzejní úzkorozchodná dráha Kateřina, o.p.s.
19:00 Hrnčířská dílna Nový Drahov
10:00 Muzejní úzkorozchodná dráha Kateřina, o.p.s.
10:00 Muzejní úzkorozchodná dráha Kateřina, o.p.s.
19:00 Hrnčířská dílna Nový Drahov
10:00 Muzejní úzkorozchodná dráha Kateřina, o.p.s.
10:00 Muzejní úzkorozchodná dráha Kateřina, o.p.s.
10:00 Muzejní úzkorozchodná dráha Kateřina, o.p.s.
10:00 Muzejní úzkorozchodná dráha Kateřina, o.p.s.
10:00 Muzejní úzkorozchodná dráha Kateřina, o.p.s.
10:00 Muzejní úzkorozchodná dráha Kateřina, o.p.s.
10:00 Muzejní úzkorozchodná dráha Kateřina, o.p.s.
10:00 Muzejní úzkorozchodná dráha Kateřina, o.p.s.
19:00 Žírovice
10:00 Muzejní úzkorozchodná dráha Kateřina, o.p.s.
10:00 Muzejní úzkorozchodná dráha Kateřina, o.p.s.
10:00 Muzejní úzkorozchodná dráha Kateřina, o.p.s.
10:00 Muzejní úzkorozchodná dráha Kateřina, o.p.s.